Інформація лідерам!
Що потрібно зробити, щоб Україна пішла шляхом сильної, справедливої, славетної та успішної країни?
Цей текст є за адресом: http://ontext.info/104370
Проект Конституції України: http://ontext.info/103463
1. Жовто-синій прапор.
Україна зараз йде шляхом «Хаосу. Негідні люди опиняються у владі, а гідні – в злиднях. Руйнування і занепад. Не беріться за якусь важливу справу - задумане не станеться». Це гексограма синього коліру прапора України, головного кольору, бо він зверху.
Якщо перевернути прапор – жовтою полосою зверху, то керуючим стане самий щасливий колір. За гексограмою жовтий колір – це «РОЗКВІТ. МАЛЕ ВІДХОДИТЬ. ПЕРЕМОГА ДУХА НАД МАТЕРІЄЮ. РОЗВИТОК І ПОРЯДОК. ГАРМОНІЯ І СВІТЛО. ЩАСТЯ.»
2. Ти за ПАСИВ чи АКТИВ?
Людина – соціальна істота: з одного боку вона самостійна, а з іншого - живе серед людей (у соціумі).
Вчені кажуть, що з часом колектив структурується на 80% - ПАСИВ, та 20% - АКТИВ.
Коли колектив щось обирає і голосує більшістю (80%), то меншість (20%) програє.
Загальні вибори, «ПРЯМА ДЕМОКРАТІЯ» – дуже гарно звучить, але - це вибори пасиву.
Голосування за принципом більшості – це теж голосування пасиву, якому можливо щось «дати» чи гарно пообіцяти, чи «надурити» і вони проголосують, не по справедливості, а як «потрібно».
Досвід 27 років існування України це не раз підтверджує.
Так, або майже так голосували на референдумах в Криму та на Донбасі, бо їм пообіцяли краще життя у складі Росії - гарну рекламу, фантик (надурили), а вони раптом забули, що рішення повинна приймати вся Україна і що вони накликають на себе та на всю Україну війну.
Вийшло так тому, що рішення приймав більшістю «ПАСИВ».
Що, не було серед них розумних людей?
Були. Але вони були у МЕНШОСТІ.
Цю систему загального голосування та голосування більшістю запровадили «паразити» (за термінологією академіка Миколи Лівашова), МАМОНА.
Голосування більшістю призводить до протистояння з меншістю, породжує опозицію, радикалізм та інші негативні явища.
А головне – рішення прийняте більшістю призводить до того, що з декілька можливих варіантів більшість завжди обирає найгірший (ЗАКОН МЕРФІ).
Систему загальних виборів та голосування більшістю необхідно змінити.
Те, що змінити необхідно не особу, а систему, розуміють майже всі. За це вмирала на Майдані НЕБЕСНА СОТНЯ та воїни України у протистоянні з Росією на Донбасі.
Можливо «придумати» щось нове, але саме краще «нове» - це давно забуте надійне старе!
За основу нам більше підходить система керування суспільством ПОЗИТИВНИМИ ЛІДЕРАМИ та голосування не більшістю, а ОДНОГОЛОСНО (консенсус).
Ця система багато віків існувала у стародавній Русі (Україні)
Серед активу у соціумі найбільш активними є - негативні лідери. Вони яскраві, крикливі, пнуться на трибуну до мікрофона, зовуть до кращого життя, критикують, викрикують гарні гасла, обіцяють що завгодно, навіть нездійсненне, готові до бійки, аби тільки їх пустили «ПОКЕРУВАТИ» та до грошей (подивіться на Лазаренко, Тимошенко, Януковича, Яценюка, Гончаренко, Ляшко, Рабиновича…). Біля негативних лідерів збирається такий же актив, знаходиться людина, яка за все це платить (за умови, що негативний лідер працюватиме на неї).
Серед «Активу» найдуться й екстремали – вони полюбляють ризик, бійку і, навіть, війну.
Серед «Активу» обов’язково є гіперактивні люди, збудливі психопати, маніакальні особи, психічно хворі, сутяжні, тощо.
Наша мета – знайти ПОЗИТИВНОГО ЛІДЕРА.
Позитивний лідер, зазвичай, не «пнеться» до мікрофону та до кормушки, не критикує. Він не багатослівний, не крикливий, але йому чомусь довіряють, бо він каже правду та бачить шлях виходу зі складного становища.
У стародавній Русі люди 7-9 сіл об’єднувались у Верв (Територіальна Громада).
З особливою повагою люди відносились до великих, самостійних, самодостатніх, сильних, успішних, здорових, багатодітних сімей (багатодітними тоді вважали сім’ю з 16 і більше дітьми). Така сім’я мала право висунути свого лідера на Сходотая. Сходотаї Верву сходились до Копи (Купа, Копні Збори) та вирішували майже всі питання Верву.
Сходотая обирали на рік, та мали право відізвати, або переобрати.
На Копних Зборах обирали Правління і Старосту, який керував проведенням Копи та Вервом між Копними Зборами, зберігав документи Верву (рішення Копи, угоди, розписки, тощо).
Першим питанням завжди було рішення про прийняття нових Сходотаїв (оцінювали - позитивний це лідер чи ні). Має він позитивний досвід утворення простору любові, чи ні.
На Копних Зборах зазвичай збирались 100-300 Сходотаїв з правом вирішального голосу. Запрошувались представники від Старців, Волхвів, жінок, молоді, Сходотаї від Верв сусідів, тощо.
Всі рішення приймались тільки ОДНОГОЛОСНО. Якщо хтось був не згоден, його вмовляли, йому доказували, а він мав змогу роз’яснити свою позицію. У разі непогодження – шукали інше рішення. Якщо консенсусу не було – прийняття рішення відкладалося.
Чергові Копні Збори планувалися Старостою заздалегідь. Сходотай, інша людина мали змогу звернутись до Старости зі своєю проблемою, питанням і запропонувати включити її до Порядку Денного чергових Копних Зборів, або скликати позачергові Копні Збори. Якщо Староста не погоджувався, то людина мала право «вдарити» в ВІЧевий дзвін і сама скликати позачергові Копні Збори, або Віче.
Декілька Вервів заключали між собою угоди на різні види діяльності, допомоги, спеціалізації, тощо. Рішення приймали на Копних Зборах цих Вервів. Якщо кількість Сходотаїв перевищувала 300 осіб, то рішення приймали не всі Сходотаї, а їх Представники. Для цього була утворена десятинна система Представників Сходотаїв. Десять Сходотаїв збиралися разом і обирали серед себе одного Представника – Десяцького. Десять Десяцьких обирали серед себе Соцького. Десять Соцьких обирали серед себе Тисяцького і так далі – до Міліонного.
Збори Представників Сходотаїв певного рівня (Соцьких, або Стотисяцьких) називалися Віче. Рішення приймались тільки ОДНОГОЛОСНО. Рішення Віче обов’язково доводились до всіх Сходотаїв (по драбині Представників) і населення.
Об’єднання декілька Вервів за умовами Угоди має назву Об’єднання Територіальних Громад.
Об’єднання Територіальних Громад повинно мати:
- угоди між Вервами, які входять до складу цього Об’єднання без втрати їх самостійних прав, обов’язків та відповідальності;
- кількість Представників Сходотаїв одного рівня (Десяцьких, чи Соцьких, чи Тисяцьких…) від 100
до 300 осіб;
- двопалатну Територіальну Раду;
- Статут Об’єднання Територіальних Громад, затверджений Територіальною Радою та зареєстрований юридично;
- рахунок у банку, тобто стати Юридичною Особою (Територіальна Громада може бути Юридичною Особою, а Об’єднання Територіальних Громад зобов’язано бути Юридичною Особою).
Об’єднання Територіальних Громад не плутати з Об’єднаною Територіальною Громадою, яка не складається з окремих Територіальних Громад та немає Сходотаїв чи їх Представників.
Об’єднання Територіальних Громад має право, на умовах Угоди, об’єднатись з іншими Об’єднаннями Територіальних Громад, за тих же умов, що утворено само.
Об’єднання Територіальних Громад зазвичай утворюються на рівнях Сільради (містечка, міста, мікрорайону, житлового масиву, тощо), Району, Області, Краю, Країни.
3. Вибори та Референдум.
Головну сторону нової виборчої системи ми частково розібрали – це Сходотаї та їх Представники, Територіальні Громади та Об’єднання Територіальних Громад.
Сходотаї – це ПОЗИТИВНІ ЛІДЕРИ і тому основні рішення приймають вони.
Але життя складніше і все вирішити Сходотаї не в змозі. Тому вони собі на допомогу обирають СПЕЦІАЛІСТІВ. Це Депутати, прокурори, судді, дільничні інспектори поліції, сімейні лікарі, та інші.
Хто саме потрібен, скільки людей, на які посади, з яким посадовим окладом – вирішують Сходотаї на Копних Зборах, Віче, Референдумі.
Територіальна Рада.
Верв (Територіальна Громада) обирає серед Сходотаїв Правління та Старосту Верву.
Об’єднання Територіальних Громад обирає Територіальну Раду.
Територіальна Рада двопалатна:
- Палата Депутатів (Верховна Рада України – Палата Законодавча);
- Палата Представників Сходотаїв (Верховна Рада України - Палата Сенаторів, або Сенату).
Територіальна Рада – постійно діюча, посади штатні, може мати позаштатний громадський актив.
Кожне штатне посадове місце повинно мати Індивідуальну Посадову Інструкцію (проект), яку обраний Депутат, або Тимчасовий Депутат, Представник Сходотаїв удосконалює, згідно Угоди з Виборцями, Програми дій, Плану дій, Планами Територіальної Ради, тощо, та затверджує рішенням Територіальної Ради.
На кожне вакантне штатне посадове місце Обранця може бути безліч претендентів, але до початку виборчого періоду претенденти між собою вирішують (конкурс, змагання, жребій чи інше) – хто саме стане Кандидатом. Центральна Виборча Комісія (ЦВК) України реєструє не більше ніж двох Кандидатів на одне штатне посадове місце і надає право на проведення безкоштовної агітації.
ЦВК має право утворювати філіали, створювати місцеві виборчі комісії, виборчі дільниці, районні та міські (на рівні районів) Постійно Діючі Виборчі Дільниці (для навчання та інформування Виборців, Обранців та інших). Агітація припиняється за добу до дати виборів.
Чергові вибори та референдум призначається на третю неділю жовтня (щорічно).
Під час Виборів Виборець має право серед Кандидатів на вакантну штатну посаду обрати одного, або додати свого «Кандидата» і проголосувати.
Вибори проводяться в один тур. Обирається той, хто набере більшість серед Кандидатів на одне вакантне штатне посадове місце.
Вибори проводяться за електронними програмами. Діють програми «Вибори», «Прозоро», «Недовіра» та інші.
Обранець, який не виконує Договір (Угоду, Контракт, Правочин), або погано виконує, або отримав високий рівень НЕДОВІРИ Обранців, негайно звільняється з посади та повертає гроші.
Можливість відзиву Депутата чи іншого Обранця з займаної посади має більш важливе значення, ніж саме обрання його на посаду.
4. ОСВІТА.
Перейти від фактологічної до методологічної освіти.
Людям надати таких знань, щоб їх неможливо було обдурювати.
В Україні потрібно постійно готувати управлінський корпус.
5. ІСТОРІЯ.
«Без минулого немає сьогодення, а без минулого і теперішнього, нема майбутнього!»
Повернути людям вірне розуміння історії.
Дати людям розуміння управління в глобальному історичному процесі.
6. ІДЕОЛОГІЯ.
Головна ціль політичних партій – ВЛАДА!!!
«Несправедливий задум ховається в безлічі ідеологій: демократичних, ліберальних, націоналістичних, монархічних, від ультралівих до ультраправих, які, як різноколірні фантики, обгортають одну і ту ж начинку, один вміст: побудова на Землі глобальної невільничої цивілізації.
Таким чином, в будь-якому суспільстві може торжествувати всього лише один задум життєустрою з двох можливих: або Божеський, або сатанинський».
Яка влада головна? Президентська? Законодавча? Виконавча? Судова?
Ні – КОНЦЕПТУАЛЬНА!!! А такої влади в Україні нема!... Чому?
Тому й вештається Україна не знамо куди.
Замість МАМОНИ необхідно обрати КОНЦЕПТУАЛЬНУ, справедливу, -
БОЖЕСЬКУ ІДЕОЛОГІЮ.
Я не закликаю до віри в Бога, а закликаю гнати «паразитів» з України!!!
7. ГРОШІ.
7.1. Україна сама собі друкує гроші. То навіщо позичає під проценти гроші інших країн?
Відмовтесь від «прив’язки» гривни до валюти будь-якої країни – і підніметься з колін економіка України.
Забороніть позичати гроші у інших країн, бо це приведе до рабства українців!!!
7.2. При Виконавчій Владі Об’єднання Територіальних Громад необхідно утворити неприбуткову структуру – Корпорацію Комплексного Розвитку Території (ККРТ), яка не є самостійною юридичною особою.
Ця структура повинна мати декілька підрозділів (організаційний, некомерційний, інноваційний, комерційний).
Тільки не плутайте цей проект з іншими – чисто комерційними проектами Комплексного Розвитку Території.
Беруть одну занедбану територію – навіть саму найгіршу. Проводять облік всіх можливостей (ресурсів) цієї території (без винятку). Розробляють Бізнес-плани по освоєнню кожного з ресурсів території. Проводять конкурси Бізнес-планів. Збирають кращі Бізнес-плани у Сценарії комплексного розвитку території.
Підраховують і вирішують, що необхідно зробити, щоб отримати найкращий кінцевий результат (не економити, нічого не залишати «на потім», не шукати прибутковість - територія повинна стати повністю відпрацьована, мати закінчений, стійкий вигляд, «придатна для проживання та відтворення населення з покоління в покоління»).
Сценарії обговорюють з кожним мешканцем території персонально (Що Вам необхідно? Чим Вам допомогти?) та кращий з них приймають на місцевому Референдумі.
Люди самі вирішують долю своєї території. Ніхто нічого їм не нав'язує. Самі вирішують, самі втілюють, коригують, перевіряють і контролюють!
Територіальна Рада Депутатів приймає рішення, яке стане обов'язковим для виконання.
Приватні підприємці, фермери, працюючі успішні підприємства і т.і. – ніхто їх не турбує. Їм безкоштовно допомагають.
Налагодили, допомогли і нехай юридична або фізична особа далі оптимізує.
Організаційний сектор Корпорації виграє не фінансово, а від отриманого результату.
Ця структура знімає з виробників всі додаткові навантаження, допомагає у постачанні, зборі сировини, первинного продукту, забезпеченні технікою, запчастинами, пальним, всім необхідним, вирішує юридичні, фінансові та інші питання, добудовує необхідні ланки, структури, тимчасово бере керування на себе (при необхідності).
На всіх етапах роботи організують спеціалізовані ланки, структури, залучають людей до роботи, йде взаємодія з аналогічними структурами виконавчої влади Об’єднань Територіальних Громад сусідів, Сільрад (Мікрорайонів), міст, Райрад, Облрад, Крайрад, організують обмін інформацією, разом визначають напрямки дій, послідовність витрат місцевого бюджету, освоєння певної території (не розпорошуватись, а діяти в одному напрямку, поетапно, послідовно, окремими ділянками роботи, не поспішаючи (не «бігти попереду потягу!»), кожен - відповідальний за найвищу якість своєї частини роботи) до повного освоєння території.
Пам’ятайте: кількість і якість між собою взаємопов’язані – збільшите чи прискорите кількість, втратите якість, то не поспішайте, робіть ЯКІСНО, згідно плану!!!
Закінчивши Сценарій розвитку однієї території, виконком приймає на себе «Сценарій комплексного розвитку» іншої території, залишаючи на постійному контролі і допомозі те, що зроблено.
7.3. КРЕДИТУВАННЯ.
Заборонити ЛИХВАРСТВО для Громадян України і підніметься з колін підприємництво.
Банки можуть робити як інвестори, кредити надавати безвідсотково, мінусово відсотково, безповоротно.
7.4. Першого січня кожного сьомого року СКАСОВУЙТЕ БОРГИ Громадянам України і отримаєте щасливе населення.
7.5. Ввести в Україні гарантований Прожитковий Мінімум.
Визнайте дітей непрацездатними, надайте їм державну допомогу («Прожитковий мінімум») і отримаєте збільшення населення України.
8. ГЕНОЦИД. Заборонити засоби геноциду – знищення людей та природи.
9. ЗБРОЯ.
Україна – мирна країна, відмовилась від ядерної зброї, скоротила армію і майже її обеззброїла.
В результаті – накликала собі війну. Росія відторгла від України Крим, веде війну на Донбасі та позіхає на всю територію України.
Дайте підприємствам «воєнні закази», зробіть гідну армію і вам не потрібно буде посилати дітей на війну!
10. СВІТОГЛЯД.
СВІТОГЛЯД людини можливо умовно поділити на три рівні бачення світу:
ЕЛЕМЕНТНИЙ - компоненти світогляду об'єднуються і реалізуються в повсякденній свідомості;
КОНЦЕПТУАЛЬНИЙ - світоглядні проблеми, концепції;
МЕТОДОЛОГІЧНИЙ - поняття і принципи, які складають центр, ядро світогляду.
Світогляд українців зараз знаходиться на першому, Елементному рівні. Його потрібно розтлумачувати людям – це обов’язок ЗМІ.
Концептуальний та методологічний рівні необхідно досягти – це обов’язок ОСВІТИ.
11. Заохочуйте здорових людей і отримаєте здорове населення.
12. Необхідно заключати мирні Угоди на рівні між населеними пунктами, Територіальними Громадами, Об’єднаннями Територіальних Громад та не допускати військових подій на їх територіях.
Якщо це необхідно – задійте загони самооборони.
Не чекайте, поки це зроблять за вас на рівні країни чи світу. Коли всі мешканці почнуть діяти заради миру, то так воно і буде!!! Дійте!!!
13. НАУКА.
Нам потрібна практична наука.
Попереду технічних досягнень повинна йти техніка безпеки.
14